НАГАДУЄМО! 18 ЛИПНЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА МАГІСТЕРСЬКИЙ ТЕСТ!
Якщо у вас виникли труднощі з реєстрацією або ви не отримали екзамінаційний лист чи є ще якісь питання зв’яжіться по вайберу +38 097 058 36 62 (просимо у вайбер тільки писати) . Для дзвінків і вирішення питань щодо вступу користуйтеся номером телефону +38 068 305 32 76
Додаткова інформація про магістерські випробування за посиланням
Усталеною практикою сучасного світу є постійний розвиток людини, її прагнення постійно вдосконалюватися, розширювати свої можливості. У зв’язку з цим, досить часто молоді фахівці, які недавно закінчили ЗВО, і досвідчені спеціалісти, за плечима яких чималий досвід практичної діяльності, стають на шлях продовження навчання та отримання другої вищої освіти.
Проведене фахове дослідження свідчить, що найчастіше люди замислюються про отримання додаткової освіти в 21-25 років (47% респондентів), рідше - у віці від 26 до 30 років (23% респондентів). Досить високий відсоток тих, хто вирішив продовжити навчання в 31-40 років (16% респондентів).
Більшість бажаючих знову почати вчитися - працюючі фахівці. Студенти, що поєднують трудову діяльність і підготовку у вузі, складають 24%, непрацюючі студенти - 9%. Тобто, важливість та необхідність продовження навчання для майбутнього кар’єрного росту усвідомлюють саме працюючі спеціалісти, тобто ті, які вже стикнулися з потребою додаткових знань та їх значущості у процесі трудової діяльності.
У 2022 році Україна отримала статус кандидата до ЄС. Це лише початок нашого повернення до цивілізаційного шляху розвитку нашої країни, нас чекає величезна робота з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу як умова майбутнього членства в ЄС. У ЄС діє єдиний ринок через стандартизовану систему законів для всіх держав-членів. Для українського бізнесу відкриваються нові можливості з освоєння міжнародних ринків. Успішність випускників ЗВО у майбутньому зумовлюватиметься освоєнням цифрових технологій, знаннями не лише в галузі своєї специфічної діяльності, але й законами її регулюючими та охороняючими.
Харківський університет готує спеціалістів права з 1999 року. Наші випускники є успішними та визнаними фахівцями юристами, адвокатами, суддями, прокурорами, нотаріусами.
Розуміючи освітні процеси, що відбуваються в Україні останнім часом, Університетом розроблена спеціальна програма інтегрованої підготовки спеціалістів права, що навчаються за іншими спеціальностями. Це дозволяє здобувачам вищої освіти неюридичного спрямування (вже на 1 курсі навчання) або тим, хто вже має вищу неюридичну освіту за скороченим терміном навчання додатково отримати юридичну освіту.
Найбільш затребуваними на ринку праці правові знання є серед фахівців наступних спеціальностей та галузей знань
Соціальні та поведінкові науки Сфера обслуговування
Журналістика
Інформаційні технології Публічне управління та адміністрування
Соціальна робота
Міжнародні відносини Правоохоронна діяльність
Філологія
За нашими програмами пропонуються наступні форми навчання – очна, заочна, дистанційна, а також індивідуально узгоджений графік занять. Вступ відбувається на основі усної співбесіди.
В процесі освіти ми робимо акцент не тільки на отриманні вами теоретичного досвіду, а також на формуванні, підтримці та інтегруванні наших студентів на ринку праці. Наша освіта надасть Вам змоги працевлаштуватися не тільки в Україні, але і за її межами, а високий рівень підготовки наших викладачів дозволить отримати достойне робоче місце.
За три роки Ви отримуєте диплом бакалавра права та додаткові преференції на ринку праці за Вашою спеціальністю.
Для вступу на навчання за вказаною програмою слід звернутися до приймальної комісії університету тел.:
Валерій Вікторович, Міністерством освіти і науки України прийнято принципове рішення про проведення вступної кампанії у 2022 році. Які особливості та нововведення чекають нас у цьому році?
24.02.2022 р. в Україні розпочалася війна. На всій території нашої держави Указом Президента України введений воєнний стан, який було подовжено до 24 серпня 2022 року. Як і всі українці, заклади вищої освіти опинилися у важкій ситуації та зіткнулися зі суттєвими проблемами функціонування ЗВО, зокрема в питаннях подальшого здійснення освітнього процесу, а також умов, порядку та можливості проведення вступної кампанії у 2022 році.
Наразі МОН України прийнято рішення про проведення вступної кампанії у 2022 році (Наказ Міністерства освіти і науки України 27 квітня 2022 року N 392), хоча із певними особливостями, відмінними від попередніх років. Це, перш за все, стосується строків проведення кампанії, а також поєднання конкурсних предметів в один мультипредметний тест. В цілому це дозволить скоротити необхідну кількість обов’язкової присутності абітурієнтів у пунктах тестування, що суттєво зменшить загрози безпеці її учасників.
Чи можете Ви більш детально розповісти про мультипредметний тест, його зміст та порядок складання?
НМТ (національний мультипредметний тест) – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Після завершення виконання всіх завдань НМТ учасник отримає кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені у шкалу 100–200 балів. Максимальна кількість балів за кожний блок (по 35 з української мови та історії України, 30 з математики) відповідатиме 200 балам за шкалою 100–200. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.
Вступ для здобуття ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА (на основі БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ): термін подання заяв продовжено до 18:00 14 липня 2022 року.