4 ЛЮТОГО 2023р. запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів та їх батьків на онлайн зустріч, під час якої розповімо про навчання в коледжі за спеціальністю 081 «Право»
На дні відкритих дверей ви дізнаєтесь
Умови вступу у 2023
Перспективи після отримання диплому
Посади за якими можна працювати
Перелік документів для вступу
Термін навчання
Та отримуєте відповіді на свої питання!
Формат зустрічі - Онлайн Дата 04.02.2023 Початок – 11.00
Запишіть у себе в календарі або ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОГО ТЕЛЕГРАМ КАНАЛУ та отримуйте нагазування зручним способом Посилання на телграм каналhttps://t.me/universityofkharkiv_college
До 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (далі – УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (далі – ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це – основоположна віха для українського державотворення. 24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Його підтримали українці на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Втім, історики цілком справедливо відзначають, що 24 серпня 1991-го насправді відбулося відновлення державної незалежності України. Вперше у XX столітті її проголосила Українська Центральна Рада 22 січня 1918 року IV Універсалом. А за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві сталася не менш вагома подія – об’єднання в одну державу Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Через невдачу Української революції 1917–1921 років державність зберегти не вдалося. Як наслідок, у XX столітті українці змушені були кількаразово відновлювати її в боротьбі
Запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів на навчання до Коледжу Харківського Університету
Пропонуємо навчання у Коледжі за спеціальністю: 081 «Право»
Освітньо професійний ступінь фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 081 Право
Дистанційне оформлення документів та зарахування з будь якої точки світу Без обмежень за віком та статтю! Очна, заочна та дистанційна форми навчання! Розумні ціни! Поетапна оплата !
Вітаємо Вас з Новим 2023 роком, в якому нас чекають позитивні емоції, здійснення мрій та сподівань. Віремо, що кожний з нас зустріне цей рік в теплому родинному колі, у колі рідних, близьких та друзів. Віремо в те, що кожний хто знаходиться за кордоном найближчим часом повернеться до рідної домівки, хто планував подорожі в цьому році обов'язково здійснить свою мрію в наступному році. Не сумніваємось в нашій перемозі. Все буде Україна! З Новим роком!
Ми - «Харківський університет» залишаємось у рідному Харкові!
Навчаємо і будемо навчати! Та запрошуємо до своєї команди прогресивних і креативних освітян до співпраці за різними форматами трудових відносин: контракт, сумісництво, погодинна оплата.
Головна особливість цього року – це можливість групового об’єднання потоків студентів та проведення занять дистанційно. Викладачі і студенти можуть знаходиться в різних куточках світу: як в Україні так і в будь якій іншій країні! Оплата праці за фактично відпрацьований час.
Основна вимога до викладача - щире бажання навчати молодь, використовуючи сучасні та інноваційні підходи до навчання. Швидкісний інтернет та навички роботи в системах Moodle, Google Classroom; онлайн платформах - Zoom, Webex, Meet та ін., інструменти - Office 365 та Google для спільної роботи тощо.
Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12ー15 серпня.
Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ.
Щоб узяти участь у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно:
12ー15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.
Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи;
5ー7 вересня ー остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці;
до 10 вересня ー отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування;
12–16 вересня ー взяти участь у спеціальній сесії НМТ.
НАГАДУЄМО! 18 ЛИПНЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА МАГІСТЕРСЬКИЙ ТЕСТ!
Якщо у вас виникли труднощі з реєстрацією або ви не отримали екзамінаційний лист чи є ще якісь питання зв’яжіться по вайберу +38 097 058 36 62 (просимо у вайбер тільки писати) . Для дзвінків і вирішення питань щодо вступу користуйтеся номером телефону +38 068 305 32 76
Додаткова інформація про магістерські випробування за посиланням