Для студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачів, аспірантів та ад’юнктів
Вийшов друком навчальний посібник, співавтором якого є проректор з навчальної роботи, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та адміністративного права Харківського економіко-правового університету, доктор юридичних наук Павликівський В.І., «Кваліфікація злочинів у діяльності Національної поліції України».
У навчальному посібнику розглянуто основні питання навчальної дисципліни «Кваліфікація злочинів», її загальні засади, принципи та етапи, а також питання кваліфікації основних видів злочинів за главами Особливої частини Кримінального кодексу України.
Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачів, аспірантів та ад’юнктів, науковців, практичних працівників, а також широкого кола читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.
Кваліфікація злочинів у діяльності Національної поліції України : навч. посіб. / за заг. ред. О. М. Литвинова. – ХНУВС, Харків : Константа, 2017. – 448 с.
Доцентом кафедри гуманітарних та фундаментальних юридичних дисциплін Харківського економіко-правового університету, к.ю.н. Загорулько Оленою Анатоліївною було видано навчально-методичний посібник «Історія держави і права України», який розглянутий та затверджений вченою радою університету.
Навчально-методичний посібник містить теми і плани семінарських занять, які представлені у вигляді схем і таблиць, що сприяють кращому засвоєнню студентами навчальної програми. В посібнику є таблиці для самостійного заповнення студентами та перелік тем індивідуальних контрольних робіт. Кожна тема доповнена планом і списком актуальної літератури. Для перевірки своїх знань студентам пропонується пройти тестування.
Вийшло друком навчальне видання, яке було розроблено доцентом кафедри гуманітарних та фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Загорулько О.А.: «И таковому делу многие тамо препоны были».
В даному навчальному виданні представлений історичний виклад проблеми переходу Київської митрополії під владу Московського патріархату. Розглянуті погляди і аргументи московської сторони з означеного питання та позиція київських митрополитів й вищого духівництва, починаючи з митрополита Сильвестра Косова, та закінчуючи документами київського Собору 1685 р., що були складені після виборів на київську митрополію єпископа Луцького Гедеона (князя Четвертинського). А також висвітлюється проблема юридичного закріплення переходу Київської митрополії під владу Московського патріархату наприкінці ХVII ст.
Видання адресоване викладачам, студентам, а також усім тим, хто цікавиться історією України.
«И таковому делу многие тамо препоны были» Про позицію духівництва Київської митрополії щодо питання про перехід під владу Московського патріархату (друга половина ХVII ст.): Навчальне вида ння. – Х.: ФОП Данилко Н.С., - 2016. – 40 с.
14.12.2017 р. було проведено відкрите заняття з інформатики на тему «Особливості ЗНО – 2018» для студентів Відокремленого підрозділу «Коледж Харківського економіко-правового університету у формі ТОВ». Студенти Коледжу ознайомилися з офіційними сайтами Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua) та Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (http://zno-kharkiv.org.ua), переглянули відеоматеріали «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО 2018 року» (https://www.youtube.com/channel/UCyYrk_0v-1-xZBAfqXHJTTQ/videos?view_as=subscriber) та пройшли завдання-квест «Інтернет ресурси щодо ЗНО-2018».
З 7 по 9 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права в Харківському економіко-правовому університеті були проведені «день відкритих дверей», презентація і обговорення книги «Харківська філософсько-правова школа: витоки та сучасність», виставка рідкісних видань за даною темою з фондів Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
У програмі заходів відбулася зустріч з автором книги «Харківська університетська філософія» завідувачем кафедри гуманітарних та фундаментальних юридичних дисциплін ХЕПУ, професором, доктором філософських наук В.О. Абашніком.
Іноземні студенти Харківського економіко-правового університету 30 листопада 2017 року прийняли участь в традиційному, вже 13-му міжнародному фестивалі іноземних студентів та громадян, який в цьому році проходив в місті Харкові на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Студенти виступили з музично-танцювальним номером, який отримав високу оцінку залу і адміністрації фестивалю. Дипломами за успіхи у навчанні та активну участь у фестивалі були нагороджені: студентка 3-го курсу факультету права та підприємництва, громадянка Таджикистану Хісомідінова Матлуба Рауфджановна, а також студентка підготовчого відділення з Марокко Гуннобдар Халима. Також диплом за активну участь у фестивалі і підготовку іноземних громадян отримав директор Центру підготовки іноземних громадян ХЕПУ Радзівідла Антон Ярославович. Вітаємо студентів та бажаємо їм нових перемог і успіхів!
З метою підготовки магістрів права відповідно до європейських стандартів, Харківським економіко-правовим університетом укладено угоду з Вищою школою менеджменту (ВШМ, Легниця, Польща).
Особи, які мають базову вищу юридичну освіту можуть продовжити навчання до ступеня магістра за спеціальністю «Право» у Вищій школі менеджменту.
Абітурієнт надає до приймальної комісії диплом бакалавра права і зараховується на навчання до ВШМ за результатами співбесіди.
За вибором студента він має право навчатися за програмою підготовки магістра права як в Польщі, так і в Україні у відповідності до Угоди укладеної між ХЕПУ та ВШМ.
Для вступу та навчання за вказаною програмою звертатися до приймальної комісії ХЕПУ, або "гарячу лінію"