Доцент кафедри трудового, аграрного, екологічного права та соціального захисту населення Харківського університету, кандидат юридичних наук, Огієнко Інна Віталіївна прийняла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Актуальні питання матеріальних та процесуальних публічних правовідносин», який був організований та проведений кафедрою права факультету права та психології Дніпровського гуманітарного університету 27 квітня 2021 р.
16 квітня 2021 р. в межах «Наукових вечорів Австрії» Австрійської бібліотеки у Харкові з німецькою доповіддю на тему «Der Grazer Philosoph Rudolf Haller (1929–2014) und die Ukraine» / «Грацський філософ Рудольф Галлєр (1929–2014) та Україна» виступив завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Харківського університету, доктор філософських наук Володимир Олексійович Абашнік.
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду з нагоди відзначення Днів адміністративної юстиції України у 2021 році та з метою популяризації діяльності адміністративних судів серед студентської молоді оголошує конкурс для студентів закладів вищої освіти України на краще есе на тему «Захист прав здобувачів освіти в адміністративних судах». Конкурс проводитиметься з 1 по 29 червня 2021 року.
Оприлюднення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 29 червня 2021 року.
20 березня 2021 р. відбулася Міжнародна наукова конференція на тему «Новий органон» (1620) та університетська філософія. До 400-річчя виходу трактату «Новий органон» Френсіса Бекона», на якій з пленарною доповіддю виступив доктор філософських наук Абашнік Володимир Олексійович, завідувач кафедри гуманітарних та фундаментальних юридичних дисциплін Харківського університету.
Завідуючий кафедрою іноземних мов, Чорновол-Ткаченко Руслан Сергійович, як член TESOL-Ukraine прийняв участь у вебінарах тренінгу Доктора Роберта Неллі з Соціального емоційного навчання іноземним мовам (24.02.2021, 25.02.2021, 26.02.2021) з отриманням відповідного сертифікату (15 академічних годин підвищення кваліфікації). Обговорювалися сутність та різноманітні лінгводидактичні аспекти Програми Соціально-емоційного та етичного навчання (СEEН, LearningSocialEmotionalandEthicalLearning) як інструменту розвитку м’яких навичок або “softskills” через навчання іноземним мовам. Методичний акцент було зроблено на стратегіях та тактиках розвинення уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою, щоб досягти успіху у ХХІ столітті.